Biżuteria

Ślubna stylizacja w pierścionku zaręczynowym

Na zawsze YES Prawdziwa miłość zdarza się raz w życiu, dlatego wymaga ona szczególnej oprawy. YES wie jak wyrazić te uczucia za pomocą niepowtarzanych pierścionków

Na zawsze YES

Prawdziwa miłość zdarza się raz w życiu, dlatego wymaga ona szczególnej oprawy. YES wie jak wyrazić te uczucia za pomocą niepowtarzanych pierścionków zaręczynowych z Diamentem Idealnym? i kolekcji YES Sempre. Wybierz dla siebie jeden z wyjątkowych wzorów zaprojektowanych z myślą o najpiękniejszym z uczuć i spraw, aby na zawsze pozostał on wspomnieniem najważniejszego wyznania miłości.
Odpowiedni pierścionek zaręczynowy wyraża więcej niż tysiąc słów. Pozwól, aby w chwili oświadczyn przemówił do wybranki Twojego serca. Specjalny szlif sprawia, że Diament Idealny?

w pierścionku zaręczynowym YES, błyszczy jak żaden inny kamień. Umieszczony w oprawie jednego
z pierścionków: AMORE, ?TERNEL lub STELLA będzie najpiękniejszym dowodem miłości.

Ślubna stylizacja wymaga starannego doboru biżuterii. Kolekcja YES Sempre z motywem znaku nieskończoności dyskretnie podkreśli kobiece piękno w tym wyjątkowym dniu. Każdy jej element to symbol wiecznej miłości, który z pewnością będzie przypominał jeden z najważniejszych momentów w życiu.
Wszystkie wzory z kolekcji ślubnej oraz pierścionki zaręczynowe dostępne są w salonach YES oraz na YES.pl

O YES
YES od ponad 30 lat kreuje własną jubilerską tożsamość i styl. Produkty z portfolio YES to najlepsze jubilerskie tradycje połączone z pięknem w naturalności, które budzą pożądanie i pomagają wyrazić wewnętrzny blask. YES współpracuje z najlepszymi artystami, projektantami oraz stylistami nieustannie podejmując ryzyko estetycznych eksperymentów. Dowiedz się więcej na YES.pl

Diament Idealny YES-001-2014-04-13 _ 22_22_18-75

YES Sempre 349 pln-002-2014-04-13 _ 22_22_18-75

YES Sempre 365 pln-003-2014-04-13 _ 22_22_18-75

A to już wiesz?  Nadal warto mieć indywidualną interpretację

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy