BIZNES Biżuteria Prawo

Zmiany w warszawskiej kancelarii GALT

Partner w kancelarii prawnej GALT, Adam Miłosz, został powołany 22 lipca br. na stanowisko wiceprezesa Okręgowej Izby Syndyków (OIS) w

Data publikacji: 2015-08-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zmiany w warszawskiej kancelarii GALT
Kategoria: BIZNES, Prawo

Partner w kancelarii prawnej GALT, Adam Miłosz, został powołany 22 lipca br. na stanowisko wiceprezesa Okręgowej Izby Syndyków (OIS) w Warszawie.

Zmiany w warszawskiej kancelarii GALT BIZNES, Prawo - Partner w kancelarii prawnej GALT, Adam Miłosz, został powołany 22 lipca br. na stanowisko wiceprezesa Okręgowej Izby Syndyków (OIS) w Warszawie.

Partner w kancelarii prawnej GALT, Adam Miłosz, został powołany 22 lipca br. na stanowisko wiceprezesa Okręgowej Izby Syndyków (OIS) w Warszawie. Natomiast dwaj pracownicy kancelarii, Damian Siembida oraz Konrad Pecelerowicz otrzymali promocję – odpowiednio na stanowiska Senior Associate oraz Associate.

Adam Miłosz będzie pełnił funkcję wiceprezesa OIS przez pięć lat. Do jego głównych zadań należy reprezentowanie członków Izby w postępowaniach sądowych i administracyjnych, kształtowanie wizerunku syndyka jako zawodu zaufania społecznego, dążenie do rozszerzenia zakresu uprawnień wynikających z licencji syndyka w obrocie gospodarczym i prawnym oraz opiniowanie aktów prawnych pozostających w związku z zawodem syndyka. W kancelarii GALT Adam Miłosz koordynuje prace w zakresie restrukturyzacji i upadłości. Jest radcą prawnym. Jako licencjonowany syndyk jest także członkiem INSOL Europe, międzynarodowej sieci dla specjalistów zajmujących się upadłościami.

Na stanowisko Senior Associate awans otrzymał Damian Siembida, związany z kancelarią od 2010 roku. Specjalista w zakresie kompleksowej obsługi prawnej rynku nieruchomości, posiada wieloletnie doświadczenie w sporządzaniu i negocjowaniu umów najmu oraz w pracy na rzecz międzynarodowych inwestorów a także deweloperów. Klientom doradza głównie w kwestiach związanych z zarządzaniem nieruchomościami (asset management i property management), zawieraniem i negocjowaniem umów z dostawcami usług oraz w sprawach korporacyjnych.

Konrad Pecelerowicz, obecnie Associate specjalizuje się w opracowywaniu analiz prawnych i doradztwie przy transakcjach typu „share deal” oraz „asset deal”, zajmuje się przygotowywaniem i negocjowaniem umów najmu nieruchomości komercyjnych, a także doradztwem w zakresie umów o prace budowlane. Posiada doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej polskich i zagranicznych klientów, w szczególności w zakresie prawa spółek, prawa nieruchomości oraz prawa cywilnego

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zmiany w warszawskiej kancelarii GALT BIZNES, Prawo - Partner w kancelarii prawnej GALT, Adam Miłosz, został powołany 22 lipca br. na stanowisko wiceprezesa Okręgowej Izby Syndyków (OIS) w Warszawie.
Hashtagi: #BIZNES #Prawo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy