BIZNES Biżuteria Prawo

Dentons ogłasza połączenie z renomowaną kancelarią Boekel w Holandii

Data publikacji: 2017-03-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dentons ogłasza połączenie z renomowaną kancelarią Boekel w Holandii
Kategoria: BIZNES, Prawo

Dentons, największa firma prawnicza na świecie, ogłosiła dziś, że poprzez połączenie z renomowaną kancelarią prawniczą Boekel, będzie obecna w Holandii.

Dentons ogłasza połączenie z renomowaną kancelarią Boekel w Holandii BIZNES, Prawo - Dentons, największa firma prawnicza na świecie, ogłosiła dziś, że poprzez połączenie z renomowaną kancelarią prawniczą Boekel, będzie obecna w Holandii.

Dentons, największa firma prawnicza na świecie, ogłosiła dziś, że poprzez połączenie z renomowaną kancelarią prawniczą Boekel, będzie obecna w Holandii. Transakcja, która została już zatwierdzona przez partnerów obu firm, zostanie sfinalizowana w kwietniu. Po uruchomieniu biura w Amsterdamie, Dentons będzie obsługiwał klientów w 26 biurach zlokalizowanych w 18 krajach Europy.

„To krok milowy w realizacji naszej strategii rozwoju w Europie. Dwa lata temu założyliśmy wzmocnienie naszej obecności w regionie, stawiając sobie za cel wejście na trzy nowe rynku – włoski, luksemburski i holenderski. W październiku 2015 r. uruchomiliśmy biuro w Mediolanie, w ubiegłym roku – w Luksemburgu i Rzymie, a teraz przygotowujemy się do uruchomienia biura w Amsterdamie” – powiedział Tomasz Dąbrowski, Partner Zarządzający Dentons w Europie

„Jako pierwsza policentryczna firma prawnicza oferujemy naszym klientom dostęp do najbardziej utalentowanych prawników w najważniejszych ośrodkach biznesowych świata. Holandia jest szóstą największą gospodarką Unii Europejskiej i ważnym centrum handlu międzynarodowego. Korzystny klimat gospodarczy sprawia, że jest to główna siedziba wielu firm i kluczowy rynek dla naszych międzynarodowych klientów” – powiedział Elliott Portnoy, Globalny Partner Zarządzający Dentons.

Zlokalizowana w Amsterdamie holenderska kancelaria Boekel zatrudnia blisko 70 prawników, w tym 16 partnerów, oferujących kompleksowe doradztwo, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości, prawa spółek oraz postępowań sądowych.

Dzięki połączeniu, klienci Boekel uzyskają bezpośredni dostęp do ponad 7600 prawników w ponad 60 krajach świata.

„Jako dynamiczna, młoda firma kwestionująca status quo, Boekel idealnie wpasowuje się w kulturę Dentons. Mamy wspólną wizję i wartości, zwłaszcza w zakresie innowacyjności. Cieszymy się z możliwości współpracy z zespołem w Holandii, kontynuując budowanie firmy prawniczej jutra” – powiedział Joe Andrew, Globalny Przewodniczący Dentons.

„Będziemy nadal oferować spersonalizowane doradztwo i praktyczne podejście. Dzięki połączeniu klienci będą mogli korzystać z globalnego zasięgu Dentons” – powiedziała Wendela Raas, Partner Zarządzający Boekel.

„Cieszymy się, że dołączamy do Dentons, który oferuje nam platformę do dalszego rozwoju w Holandii, zwłaszcza w dziedzinach prawa spółek, fuzji i przejęć oraz bankowości i finansów. Z pewnością skorzystamy z rozwijanych przez Dentons innowacji w obszarze usług prawnych. Połączenie sprawia, że staniemy się jeszcze bardziej atrakcyjną firmą dla ambitnych prawników” -powiedział Marien Glerum, Prezes Boekel.

Nazwa i marka

W językach angielskim i wszystkich innych, firma występuje jako „Dentons”, zaś w języku chińskim jako "大成 ".

Dentons i firmy, z którymi się łączy, wykorzystują istniejący kapitał dotychczasowych marek poprzez innowacyjną strategię ich migracji, uwzględniającą wartość każdej z łączących się firm w oczach aktualnych klientów w poszczególnych regionach, równocześnie rozwijając i wspierając markę Dentons na całym świecie. Po finalizacji transakcji, nowa firma będzie działać w Holandii pod marką Dentons Boekel.

***

O kancelarii Dentons

Dentons jest największą na świecie firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne i biznesowe. Za innowacyjne osiągnięcia w zakresie świadczenia usług prawnych, w tym m.in. stworzenie Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, Dentons jest regularnie rekomendowany przez wiodące informatory biznesowe i prawnicze i zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. Jest także zdobywcą nagrody BTI Client Service 30 Award. Dzięki policentrycznemu podejściu oraz zapewnianiu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników na całym świecie, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej w społecznościach, w których funkcjonuje. www.dentons.com

O Boekel

Założona w Amsterdamie w 1957r. kancelaria Boekel oferuje pełny zakres doradztwa prawnego. W oparciu o relacje z klientami i oferowanie praktycznych porad, Boekel doradza firmom holenderskim i międzynarodowym we wszystkich aspektach ich działalności, transakcjach i sporach sądowych. Boekel łączy spersonalizowane doradztwo z praktycznym podejściem, wspierając klientów w najbardziej złożonych kwestiach w dzisiejszej szybko zmieniającej się rzeczywistości. Stawiając na dialog i innowacyjność, firma oferuje wysokiej jakości doradztwo, dostoswane do oczekiwań klientów.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dentons ogłasza połączenie z renomowaną kancelarią Boekel w Holandii BIZNES, Prawo - Dentons, największa firma prawnicza na świecie, ogłosiła dziś, że poprzez połączenie z renomowaną kancelarią prawniczą Boekel, będzie obecna w Holandii.
Hashtagi: #BIZNES #Prawo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy