Wiadomości Branżowe

Pasmo wieczorne w Bankier.tv ? ?Jakie było pytanie??

10 listopada 2011 r. zapraszamy do interaktywnej telewizji  Bankier.tv na pilotażowy odcinek serii edukacyjnej „Jakie było pytanie?”. W programie będziemy rozmawiać o aspektach prawnych problemów, z którymi na co dzień spotykają się osoby poruszające się w świecie biznesu. Program rozpoczynamy o godzinie 20.

Jaki typ umowy jest najkorzystniejszy? Czy usługi prawne mogą być oferowane w modelu Allegro? Kiedy możesz świadczyć usługi prawne bez wychodzenia z domu? Kto będzie obsługiwał klientów korporacyjnych rozproszonych geograficznie? Czy nie jest za wcześnie na korzystanie z wirtualnych kancelarii? Odpowiedzi na te, i wiele innych pytań dotyczących różnorakich aspektów świadczenia usług prawnych z wykorzystaniem technologii internetowych znajdą Państwo w najnowszym programie Bankier.tv – „Jakie było pytanie?”.

Do programu zaprosiliśmy ekspertów Grzegorza Nowaczewskiego, Prezesa Zarządu Legal Stream S.A. i Jarosława Olejarza, Prezesa Zarządu SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Program na żywo poprowadzi Tomasz Jaroszek. Formuła „Jakie było pytanie?” zakłada interaktywność – Internauci będą mieli możliwość zadawania pytań dotyczących zagadnień prawnych ekspertom w studio.

„Kwestie rozwiązań prawnych dotyczą nas wszystkich. W gąszczu interpretacji prawnych łatwo jest się zagubić. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników Bankier.tv przygotowaliśmy specjalną serię edukacyjną, w której postaramy się udzielić naszym Internautom odpowiedzi na wszystkie, nawet te najtrudniejsze pytania.” – mówi Radosław Przybył, producent Bankier.tv.

Program „Jakie było pytanie?” prowadzony będzie cyklicznie. Na kolejny odcinek zapraszamy we wtorek o godzinie 20.

Zapraszamy do śledzenia najnowszego programu w wieczornym paśmie Bankier.tv – „Jakie było pytanie?”.

 


Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy