Wiadomości Branżowe

Lista biegłych i rzeczoznawców już nie tylko w sądzie

Lista biegłych i rzeczoznawców już nie tylko w sądzie
Centralna Ewidencja Biegłych i Rzeczoznawców to pierwszy branżowy portal udostępniający bazę danych biegłych, rzeczoznawców i ekspertów posiadających specjalistyczną wiedzę w jakiejś dziedzinie nauki lub szczególne umiejętności. Dzięki CEBiR znalezienie niezbędnego biegłego jest możliwe przez Internet i nie wymaga wizyty w sądzie. CEBiR to rozwiązanie, które powstało z myślą o ułatwieniu użytkownikom dostępu do całkowicie zautomatyzowanego rejestru biegłych sądowych i rzeczoznawców oraz o aktywizacji krajowych ekspertów do oferowania swoich usług. Każdy użytkownik Internetu, który ma potrzebę znalezienia konkretnego biegłego lub rzeczoznawcy nie jest już zmuszony do wizyty w sądzie, na www.cebir.com.pl może skorzystać z e-usługi przeszukiwania obszernej, ogólnopolskiej i stale aktualizowanej bazy danych ekspertów.W bazie CEBiR znajdują się dane biegłych sądowych, rzeczoznawców, lekarzy sądowych, tłumaczy przysięgłych,

Teaser

Centralna Ewidencja Biegłych i Rzeczoznawców to pierwszy branżowy portal udostępniający bazę danych biegłych, rzeczoznawców i ekspertów posiadających specjalistyczną wiedzę w jakiejś dziedzinie nauki lub szczególne umiejętności. Dzięki CEBiR znalezienie niezbędnego biegłego jest możliwe przez Internet i nie wymaga wizyty w sądzie.

CEBiR to rozwiązanie, które powstało z myślą o ułatwieniu użytkownikom dostępu do całkowicie zautomatyzowanego rejestru biegłych sądowych i rzeczoznawców oraz o aktywizacji krajowych ekspertów do oferowania swoich usług. Każdy użytkownik Internetu, który ma potrzebę znalezienia konkretnego biegłego lub rzeczoznawcy nie jest już zmuszony do wizyty w sądzie, na www.cebir.com.pl może skorzystać z e-usługi przeszukiwania obszernej, ogólnopolskiej i stale aktualizowanej bazy danych ekspertów.

W bazie CEBiR znajdują się dane biegłych sądowych, rzeczoznawców, lekarzy sądowych, tłumaczy przysięgłych, mediatorów, prawników, tłumaczy przysięgłych, adwokatów, notariuszy i radców prawnych. Dzięki istnieniu rejestru mogą oni promować swoje usługi ? udostępniać swoje dane, zamieszczać wraz z nimi informacje o swoim doświadczeniu, wiedzy i dostępności, a także referencje uwiarygadniające ich umiejętności i kwalifikacje. W ten sposób potencjalni zleceniodawcy i klienci mogą ich łatwo znaleźć i skorzystać z ich pomocy. Nowe zlecenia biegli i rzeczoznawcy mogą zdobywać również uczestnicząc w systemie aukcyjnym ? generując konkretne oferty dla danych zapytań publikowanych w serwisie CEBiR. W bazie dostępne są też dane teleadresowe instytucji, ośrodków naukowych, firm i kancelarii prawnych.

Celem powstania Centralnej Ewidencji Biegłych i Rzeczoznawców jest przede wszystkim usprawnienie pracy Instytucji Wymiaru Sprawiedliwości. Odbiorcami e-usługi oferowanej przez CEBiR są Biegli i Rzeczoznawcy, a także Sądy, Prokuratury, Komendy Policji i inne instytucje administracji publicznej, Służba Celna, ABW, CBA oraz kancelarie prawne, firmy działające na rynku usług prawniczych i osoby prywatne oraz przedsiębiorcy.

CEBiR – Centralna Ewidencja Biegłych i Rzeczoznawców to platforma internetowa z bazą z ponad 100 tysiącami rekordów, do której użytkownicy mają dostęp o każdej porze i z każdego miejsca. Znalezienie biegłego jest proste dzięki możliwości przeszukiwania bazy w oparciu o wielokryteryjny, funkcjonalny system. CEBiR to projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. www.cebir.com.pl

A to już wiesz?  INEA dalej na Winogradach

 

Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy