BIZNES Biżuteria Prawo

Dentons poszerza swoją obecność w Azji Środkowej wzmacniając biuro w Taszkiencie

Data publikacji: 2017-07-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dentons poszerza swoją obecność w Azji Środkowej wzmacniając biuro w Taszkiencie
Kategoria: BIZNES, Prawo

Dentons, największa firma prawnicza na świecie, ogłosiła wzmocnienie biura w Uzbekistanie, przez połączenie z uznaną kancelarią Avent Advokat.

Dentons poszerza swoją obecność w Azji Środkowej wzmacniając biuro w Taszkiencie BIZNES, Prawo - Dentons, największa firma prawnicza na świecie, ogłosiła wzmocnienie biura w Uzbekistanie, przez połączenie z uznaną kancelarią Avent Advokat.

Dentons, największa firma prawnicza na świecie, ogłosiła wzmocnienie biura w Uzbekistanie, przez połączenie z uznaną kancelarią Avent Advokat. Eldor Mannopov, założyciel i partner zarządzający Avent Advokat dołączył do Dentons wraz z zespołem dziewięciu prawników. Ten ruch, który nastąpił niedługo po otwarciu biura w Gruzji, stanowi wzmocnienie wiodącej pozycji Dentons we Wspólnocie Niepodległych Państw i w Azji Środkowej.

 

„Ostatnio wybrani w Uzbekistanie przywódcy wdrożyli szeroki i ambitny program eliminacji korupcji oraz utworzenia przychylnego środowiska dla przedsiębiorstw i inwestorów. Reformy te stanowią impuls dla zagranicznych inwestycji, a wielu naszych międzynarodowych klientów poszukuje pewnego i profesjonalnego doradztwa prawnego na rynkach wschodzących”, powiedział Tomasz Dąbrowski, Partner Zarządzający Dentons w Europie.

 

Eldor Mannopov został wybrany Partnerem Zarządzającym w Uzbekistanie. Ten renomowany prawnik specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem handlu międzynarodowego, postępowań arbitrażowych oraz sądowych, fuzji i przejęć, prawa podatkowego. Szczególnie jest uznawany jako wiodący prawnik specjalizujący się w sprawach związanych z prawem budowlanym. Ponadto Eldor Mannopov ma doświadczenie w doradzaniu klientom z Chin oraz innych krajów azjatyckich.

 

Eldor Mannopov skomentował, „Cieszymy się, że możemy dołączyć do największej na świecie firmy prawniczej, a także z możliwości współpracy z kolegami z Azji Środkowej oraz z całego świata, świadczącymi najwyższej jakości doradztwo prawne.”

 

Biuro w Taszkiencie oferuje pełen zakres usług doradztwa prawnego w zakresie prawa gospodarczego, prawa energetycznego, bankowości i finansów, prawa spółek, fuzji i przejęć oraz partnerstwa publiczno-prawnego, a także technologii oraz prawa budowlanego. Zespół świadczy usługi doradztwa prawnego w językach: angielskim, rosyjskim, uzbeckim i tureckim.

 

 „Szukaliśmy sposobów na wzmocnienie naszych obecnych działań w Taszkiencie. Cieszy nas, że możemy powitać w Dentons jedną z najlepszych firm prawniczych w Uzbekistanie. Dostając takie wzmocnienie będziemy w stanie zaoferować naszym klientom szeroki zakres najwyższej jakości usług w zakresie prawa uzbeckiego, jak i prawa zagranicznego.” Powiedział Evan Lazar, Przewodniczący Rady Dentons w Europie.

 

Dentons jest jedyną globalną kancelarią, która oferuje pełen zakres usług w Azji Środkowej oraz krajach sąsiadujących, w szczególności w Uzbekistanie, Rosji, Turcji, Ukrainie, Kazachstanie, Azerbejdżanie i Gruzji oraz poprzez kancelarie stowarzyszone w Turkmenistanie, Tadżykistanie i Kirgistanie.
 

***

 

 

O kancelarii Dentons

Dentons jest największą na świecie firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne i biznesowe. Za innowacyjne osiągnięcia w zakresie świadczenia usług prawnych, w tym m.in. stworzenie Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, Dentons jest regularnie

 

rekomendowany przez wiodące informatory biznesowe i prawnicze i zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. Jest także zdobywcą nagrody BTI Client Service 30 Award. Dzięki policentrycznemu podejściu oraz zapewnianiu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników na całym świecie, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej w społecznościach, w których funkcjonuje. www.dentons.com

 

***

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dentons poszerza swoją obecność w Azji Środkowej wzmacniając biuro w Taszkiencie BIZNES, Prawo - Dentons, największa firma prawnicza na świecie, ogłosiła wzmocnienie biura w Uzbekistanie, przez połączenie z uznaną kancelarią Avent Advokat.
Hashtagi: #BIZNES #Prawo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Prawo