Biżuteria

Marka jubilerska W.Śliwiński na polskich i światowych salonach!

Marka jubilerska W.Śliwiński na polskich i światowych salonach! Nowym otwarciem flagowego sklepu w Lublinie marka jubilerska W.Śliwiński wchodzi na polskie i światowe salony! Księżna Danii

Marka jubilerska W.Śliwiński na polskich i światowych salonach!

Nowym otwarciem flagowego sklepu w Lublinie marka jubilerska W.Śliwiński wchodzi na polskie i światowe salony! Księżna Danii zachwyca się diamentami marki, a w Teatrze Kamienica w Warszawie już szykuje się wielka premiera spektaklu, w którym zobaczymy gwiazdy oraz piękną biżuterię W.Śliwiński.
Na otwarciu odświeżonego salonu marki w Hotelu Europa w Lublinie, które odbyło się 8 października, pojawiły się gwiazdy z pierwszych stron gazet. Diamenty podziwiali m.in. małżeństwo aktorów Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski oraz aktor i wokalista Marek Kaliszuk.
Na imprezie obecna była także wzięta modelka Sara Faraj, którą można było oglądać m.in. w reklamach z Mike Tysonem.

Marka W.Śliwiński działa na polskim rynku od 24 lat. Specjalizuje się w tworzeniu diamentowej biżuterii, którą zaprezentowała właśnie w nowej sesji zdjęciowej. Podczas otwarcia salonu w Lublinie, odbyła się premiera nowych zdjęć , na których w diamenty od W.Śliwiński ubrane są modelki z pierwszych stron gazet ? Olga Krasova, Sara Faraj oraz Agnieszka Kociak. Modelki sfotografował Maciej Bernas. Ten wzięty fotograf współpracuje z najbardziej znanymi polskimi projektantami oraz magazynami modowymi.

Jednym z punktów programu środowego otwarcia, była prezentacja diamentowej biżuterii W.Śliwiński, którą ma w swojej kolekcji Księżna Danii Maria Elżbieta. Założyciele i właściciele marki, Małgorzata i Waldemar Śliwińscy, podarowali Księżnej biżuterię z Kolekcji Szczęśliwej. Był to ich ukłon w stronę Księżnej za jej zaangażowanie w sprawy społeczne, a także pielęgnowanie rodzinnych wartości. Księżna biżuterię przyjęła , a państwo Śliwińscy otrzymali list z podziękowaniami.

?To dowód naszego wielkiego uznania dla zaangażowania Jej Królewskiej Wysokości w sprawy społeczne, a także w pielęgnowanie domowego ogniska. Powszechnie znana jest bowiem opinia o wysokim poszanowaniu Księżnej do rodzinnych tradycji. Wartości, które wyznaje Księżna Danii, są nam bardzo bliskie. My także od lat staramy się pomagać najbardziej potrzebującym, a także rodzinnie się wspieramy. Naszyjnik i kolczyki, które podarowaliśmy Księżnej, pochodzą z naszej Kolekcji Szczęśliwej, stworzonej z diamentów. Wierzymy, że ta biżuteria przyniesie szczęście każdemu jej właścicielowi? ? mówi Waldemar Śliwiński, jubiler i założyciel marki W.Śliwiński.

Podczas otwarcia ogłoszono także rozpoczęcie współpracy marki W.Śliwiński z Teatrem Kamienica w Warszawie. Jeszcze w tym roku odbędzie się tam bowiem premiera sztuki ?Zazdrość? w reżyserii Jakuba Przebindowskiego, której marka W.Śliwiński będzie sponsorem. W spektaklu zobaczymy m.in. Dorotę Kamińską oraz znaną z serialu TVN ?Julia? ? Julię Rosnowską.
Otwarcie nowego salonu w Hotelu Europa poprowadziła aktorka i dziennikarka Dominika Gwit.
Marka W.Śliwiński powstała w 1990 roku w Lublinie ? rodzinnym mieście Małgorzaty i Waldemara Śliwińskich. Początkowo działała tylko na tym terenie, jednak z roku na rok, wraz z coraz większym zainteresowaniem klientów, firma zaczęła się rozwijać. Waldemar Śliwiński jest bowiem jednym z pierwszych jubilerów w Polsce, który zaczął tworzyć biżuterię z diamentów. To właśnie on, w połowie lat 90-tych, spopularyzował na polskim rynku sprzedaż tych drogocennych kamieni.

Waldemar _liwi_ski, Dominika GWit, Marek Kaliszuk - foto Karol Zienkiewicz-005-2014-10-11 _ 22_02_58-80

Ma_gorzata _liwi_ska, Waldemar _liwi_ski, Marek Kaliszuk, Jakub Przebindowski - foto Karol Zienkiewicz1-002-2014-10-11 _ 22_02_56-80

Martyna Kliszewska, Jakub Przebindowski, fot. Karol Zienkiewicz-001-2014-10-11 _ 22_02_58-80

Sara Faraj, fot. Karol Zienkiewicz-003-2014-10-11 _ 22_02_58-80

Sara Faraj, Marek Kaliszuk - foto. Karol Zienkiewicz-004-2014-10-11 _ 22_02_58-80

Dziś firma W.Śliwiński to jedenaście salonów w całej Polsce. Biżuterię tej marki kupić można m.in. w Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Radomiu, Puławach i w Katowicach, a także za pośrednictwem sklepu on-line. Więcej informacji oraz ofertę marki znaleźć można na stronie internetowej www.wsliwinski.pl .

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy