BIZNES Biżuteria Prawo

Susan Wang dołącza do Dentons

Data publikacji: 2017-01-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Susan Wang dołącza do Dentons
Kategoria: BIZNES, Prawo

Dołączenie Susan Wang do biura Dentons w Budapeszcie wzmacnia pozycję Dentons jako doradcy wspierającego chińskie firmy zainteresowane inwestycjami na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

Susan Wang dołącza do Dentons BIZNES, Prawo - Dołączenie Susan Wang do biura Dentons w Budapeszcie wzmacnia pozycję Dentons jako doradcy wspierającego chińskie firmy zainteresowane inwestycjami na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

Dołączenie Susan Wang do biura Dentons w Budapeszcie wzmacnia pozycję Dentons jako doradcy wspierającego chińskie firmy zainteresowane inwestycjami na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Susan Wang będzie koncertować się na wspieraniu klientów w obszarach fuzji i przejęć, transakcjach z zakresu private equity, przedsięwzięciach joint venture oraz innych inicjatywach ze szczególnym uwzględnieniem chińskich transakcji M&A w regionie Europy Środkowo- i Południowo-Wschodniej.

Susan Wang posiada uprawnienia do wykonywania zawodu prawnika w Chinach i Stanach Zjednoczonych. Wcześniej pracowała w biurze Dentons w Pekinie, gdzie zdobyła wieloletnie doświadczenie doradzając w projektach międzynarodowych na rzecz klientów z wielu sektorów, w tym produkcyjnego, energetycznego, surowcowego i zasobów naturalnych. Przed dołączeniem do Dentons Susan Wang pracowała dla Morrison & Foerster w Szanghaju oraz King & Wood Mallesons w Pekinie. Susan posiada dyplom licencjacki z zakresu prawa uzyskany na Chińskim Uniwersytecie Nauk Politycznych i Prawa. Studiowała także na wydziale prawa Międzynarodowego Uniwersytetu Prawa i Biznesu w Seulu oraz w Szkole Prawa na Uniwersytecie w Bostonie.

W listopadzie 2015 r. Dentons oraz chińska firma Dacheng sformalizowały połączenie, tworząc największą pod względem liczby prawników firmę prawniczą na świecie. Dołączenie Susan Wang i utworzenie China Desk na Europę Środkowo-Wschodnią to przykład wykorzystania potencjału firmy, pozwalającego na świadczenie usług w zakresie chińskiego handlu, fuzji i przejęć oraz relacji inwestycyjnych na wszystkich rynkach.

„Dołączenie Susan Wang jako szefa nowopowstałego China Desk na Europę Środkowo-Wschodnią to istotny krok naprzód i rozwój naszego potencjału w zakresie wspierania jednych z najistotniejszych relacji handlowych i inwestycyjnych w dzisiejszej globalnej gospodarce” – powiedział Tomasz Dąbrowski, Partner Zarządzający Dentons Europe.

„Aktywność chińskich firm w zakresie fuzji i przejęć oraz inwestycji na rynkach Europy Środkowo i Południowo-Wschodniej jest coraz większa. Dentons doradzał w licznych transakcjach i projektach fuzji i przejęć w ostatnim czasie, w tym w m.in. przejęciu przez China Energy Company Limited pakietu większościowego w KMG International, wiodącej spółce energetycznej działającej na Morzu Czarnym” – powiedział Rob Irving, partner współkierujący grupą Private Equity na Europę. „Tworząc China Desk na Europę Środkowo-Wschodnią Dentons wykorzystuje swój unikalny policentryczny charakter, aby sprostać nowopowstałemu zapotrzebowaniu klientów. Susan Wang, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu transakcyjnemu zdobytemu w Chinach, przyczyni się do dalszego rozwoju praktyk korporacyjnej oraz fuzji i przejęć w regionie, stanowiąc jednocześnie dla naszych klientów wartość dodaną” – dodał Rob Irving.

„Z przyjemnością witamy Susan Wang w naszym zespole. Objęcie przez nią stanowiska szefa nowopowstałego China Desk na Europę Środkowo-Wschodnią pokazuje istotne znaczenie biura Dentons w Budapeszcie, pełniącego rolę centrum dla kluczowych transakcji transgranicznych oraz relacji z klientami w regionie Europy Środkowo – i Południowo-Wschodniej” – powiedział István Réczicza, Partner Zarządzający Dentons na Węgrzech.

Susan Wang rozpoczęła już pracę i wspiera chińskie spółki, jak również pozostałych klientów współpracujących z chińskimi partnerami w regionie Europy Środkowo- oraz Południowo-Wschodniej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Susan Wang dołącza do Dentons BIZNES, Prawo - Dołączenie Susan Wang do biura Dentons w Budapeszcie wzmacnia pozycję Dentons jako doradcy wspierającego chińskie firmy zainteresowane inwestycjami na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.
Hashtagi: #BIZNES #Prawo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #bank   #internet   #jest   #kte   #marketing   #Online   #pracy   #sobie   #www