Wiadomości Branżowe

Ruszył pierwszy bezpłatny tygodnik prawno-gospodarczy

Na rynku pojawił się nowy tygodnik prawno-gospodarczy. Pismo jest wydawane w formacie elektronicznym wspieranym nakładem drukowanym.

?Tygodnik Biznes i Prawo? to czasopismo o charakterze informacyjno-poradnikowym, skierowane do przedsiębiorców, menedżerów, specjalistów i urzędników. Ukazało się jednocześnie w bezpłatnym formacie elektronicznym oraz w wersji papierowej dostępnej w kioskach i sieci Empik.

Wydanie elektroniczne i wydanie drukowane zawierają te same informacje i artykuły, wydanie elektroniczne będzie sukcesywnie poszerzane o funkcjonalności wynikające z cyfrowego formatu, m.in. materiały audio i video.

Premierowy numer tygodnik będzie ukazywał się w poniedziałki. Każde wydanie to 48 stron podzielonych na dwie sekcje tematyczne ? biznesową oraz prawną. W sekcji biznes znajdą się artykuły, które opisują czynniki wpływające na rozwój firm i przedsiębiorstw w sektorach przemysłu, usług, handlu, transportu, rolnictwa i finansów.Sekcja prawna będzie informować o zmianach w prawie i przepisach ze wskazaniem przełożenia regulacji na aktywność zawodową czytelników. W każdym numerze pojawią się komentarze stałych felietonistów ? Wiktora Legowicza, Jarosława Nenemana i Jerzego Stępnia.

W pierwszym numerze redakcja informuje m.in. o zakusach fiskusa do opodatkowania darowizn na leczenie nowotworów, komentuje zamieszanie z podatkiem VAT na rynku samochodów, wylicza, ile kosztuje wykształcenie czołowego tenisisty i analizuje gospodarcze efekty kryzysu politycznego na Ukrainie.

?Tygodnik Biznes i Prawo? można bezpłatnie pobrać na stronie tbip.pl, w kioskach dostępny jest w cenie 5 zł.

Źródło Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy