Moda

Agata Trzebuchowska w sukience Horror!Horror! na rozdaniu Złotych Globów

Informacja prasowa Warszawa, 13 stycznia 2014 Agata Trzebuchowska w sukience Horror!Horror! na rozdaniu Złotych Globów! Gwiazda nominowanego do Złotych Globów filmu Ida, Agata Trzebuchowska, pojawiła

Informacja prasowa

Warszawa, 13 stycznia 2014

Agata Trzebuchowska w sukience Horror!Horror! na rozdaniu Złotych Globów!
Gwiazda nominowanego do Złotych Globów filmu Ida, Agata Trzebuchowska, pojawiła się 11 stycznia na ceremonii wręczenia nagród w sukience marki Horror! Horror!.

Agata Trzebuchowska, to debiutantka, która niezwykle sugestywnie wcieliła się w rolę tytułowej Idy w filmie Pawła Pawlikowskiego. Wielokrotnie nagradzana Ida została nominowana do Złotych Globów w kategorii Film Nieanglojęzyczny. Prestiżowa gala wręczenia nagród odbywa się w Los Angeles, w hotelu Beverly Hills Hilton. Agata Trzebuchowska pojawiła się na niej ubrana w specjalnie dla niej zaprojektowaną suknię marki Horror!Horror!

Suknię o klasycznym fasonie uszyto z czarnej, kaszmirowej tkaniny. Matowa czerń przełamana została połyskliwą, grubą satyną użytą do wykończenia dekoltu. Głęboko wycięte plecy odciążają sukienkę i dodają jej młodzieńczej lekkości. Sięgająca nad kostkę spódnica jest ułożona w drobne kontrafałdy i podtrzymywana przez halkę. Stylizacja została uzupełniona balerinkami i dyskretną, złotą biżuterią ? ażurową bransoletką i dwukolorowym pierścionkiem.

?Suknia powstawała w zawrotnym tempie, Agata wybrała finalny projekt spośród kilkunastu propozycji. Pracując nad sukienką dla Agaty chciałam osiągnąć efekt ubrania, a nie przebrania i zaakcentować niezwykłą aurę jaka otacza Agatę. Sukienka podkreśla jej delikatność, dziewczęcość i naturalną elegancję. Sukienka Agaty jest kwintesencją stylu marki Horror!Horror! ? klasyczna, a jednocześnie nieco buntownicza i całkowicie współczesna. Jestem niezwykle dumna i szczęśliwa, że mogłam współpracować z Agatą i być przez to częścią tak prestiżowego wydarzenia.? ? powiedziała założycielka marki Horror!Horror!, Olga Mikołajewska.

Horror!Horror! to marka, która powstała z miłości do rzeczy prawdziwych i ponadczasowych. Założycielka i główna projektantka, Olga Mikołajewska od ponad dziesięciu lat związana jest z branżą modową. W tym czasie współpracowała z topowymi polskimi projektantami, międzynarodowymi koncernami oraz jako stylistka. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu i wiedzy jej autorski projekt ? marka Horror!Horror! – jest świadomy i dopracowany w każdym aspekcie. Marka jest odpowiedzią na potrzebę noszenia rzeczy, które trudno znaleźć w sklepach, a stanowią must-have w garderobie każdej kobiety. Projektantka ogromną wagę przywiązuje do jakości swoich ubrań, wierząc, że idea “szybkiej mody” nie odpowiada oczekiwaniom współczesnych kobiet. Marka pracuje na wysokich jakościowo surowcach, kolekcje odszywane są w krótkich seriach, w starannie wyselekcjonowanych polskich szwalniach.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy