Aktualności Golf

Zakończono ósmą edycję turnieju Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup

YES ufundował nagrody na Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup Zakończono ósmą edycję turnieju Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup. YES, jako partner wydarzenia, przygotował

YES ufundował nagrody na Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup

Zakończono ósmą edycję turnieju Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup. YES, jako partner wydarzenia, przygotował dla najlepszych zawodniczek piękne i cenne nagrody.

Turniej Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup to jedna z najbardziej prestiżowych imprez golfowych dla kobiet
w tej części Europy. Tegoroczne zawody odbyły się 9 i 10 czerwca na polu golfowym Sand Valley
Golf & Country Club w Pasłęku. YES specjalnie na tę okazję przygotował dla zwyciężczyń eleganckie statuetki autorstwa Magdy Dąbrowskiej ? projektantki YES.

Triumfatorką turnieju okazała się Dominika Gradecka, juniorka z Toya G&CC, która uzyskała wynik
145 uderzeń. Druga lokata, z dwoma uderzeniami straty, należy do Karoliny Dobrowolskiej juniorki
z Tyskiego Klubu Golfowego. Trzecia na podium stanęła juniorka z Tokary G&CC Maria Żrodowska z sumą 156 strzałów. Statuetki YES trafiły również do zawodniczek wyróżnionych w pozostałych kategoriach.

YES ufundował także nagrodę na jednym z dołków konkursowych. Bransoletka z Kolekcji YES Empire trafiła w ręce Pani Iwony Zgiet. Kolekcja, inspirowana art déco i magią Nowego Jorku, zaprojektowana została przez Kasię Bukowską. Bransoletkę z pereł zdobią oprawione w srebro kamienie Swarovski Elements.

Podczas turnieju nie zabrakło znanych fanek golfa. Lidia Popiel i Patrycja Markowska dopingowały zawodniczki i amatorsko wzięły udział w turnieju. Imprezę poprowadziła prezenterka telewizyjna Beata Sadowska, a gościem specjalnym tegorocznej edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup była Martyna Mierzwa – najbardziej utytułowana polska golfistka.

YES_Dr Irena Eris Ladiesĺ Golf Cup (1)

YES_Dr Irena Eris Ladiesĺ Golf Cup (2)

YES_Dr Irena Eris Ladiesĺ Golf Cup (3)

YES_Dr Irena Eris Ladiesĺ Golf Cup (4)

YES_Dr Irena Eris Ladiesĺ Golf Cup (5)

YES_Dr Irena Eris Ladiesĺ Golf Cup (6)

YES_Dr Irena Eris Ladiesĺ Golf Cup (7)

YES_Dr Irena Eris Ladiesĺ Golf Cup (8)

YES_Dr Irena Eris Ladiesĺ Golf Cup (9)

YES_Dr Irena Eris Ladiesĺ Golf Cup (10)

O YES
YES to polska marka jubilerska, która od ponad 30 lat kreuje własną jubilerską tożsamość i styl. Produkty z portfolio YES to najlepsze jubilerskie tradycje połączone z pięknem w naturalności, które budzą pożądanie i wyrażają wewnętrzny blask wśród kobiet. YES współpracuje z najlepszymi artystami, projektantami oraz stylistami nieustannie podejmując ryzyko estetycznych eksperymentów. Dowiedz się więcej na YES.pl.

A to już wiesz?  Top Model w sesji zdjęciowej akcji charytatywnej ?Biżuteria dla WOŚP?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy