Aktualności Bielizna

Britney Spears w Złotych Tarasach! The Intimate Britney Spears

Warszawa, dn. 15.09.2014 r.

Britney Spears w Złotych Tarasach!
24 września (środa) w warszawskich Złotych Tarasach pojawi się Britney Spears. Gwiazda, która przyjedzie do Polski promować swoją pierwszą autorską kolekcję bielizny nocnej, weźmie także udział w otwarciu nowego salonu Gatta, który zlokalizowany jest na parterze centrum.

Już 24 września Złote Tarasy odwiedzi światowej sławy piosenkarka i gwiazda muzyki pop ? Brintey Spears. Artystka, która przyjeżdża do Polski na zaproszenie firmy Gatta, pojawi się podczas otwarcia nowego salonu tej marki w Złotych Tarasach w Warszawie. Wtedy także odbędzie się oficjalna premiera jej pierwszej, autorskiej, kolekcji bielizny nocnej ? The Intimate Britney Spears. To niezwykłe wydarzenie dla wszystkich fanów gwiazdy, ale także miłośników mody.

Kolekcja zaprojektowana przez Britney Spears to przede wszystkim figi, staniki, szorty czy gorsety oraz bielizna nocna. Kolekcja będzie dostępna od października w wybranych salonach Gatta w całej Polsce, w tym również w salonie w Złotych Tarasach.

Britney Spears_Gatta (1)

Britney Spears_Gatta (2)

Britney Spears_Gatta (3)

Britney Spears_Gatta (4)

Britney Spears_Gatta (5)

Britney Spears_Gatta (6)

Britney Spears_Gatta (7)

image005

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie ? wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych.

W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt
i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona. Złote Tarasy są zdobywcą
tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej www.zlotetarasy.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy