BIZNES Biżuteria Prawo

Polscy adwokaci w międzynarodowej sieci prawniczej

Data publikacji: 2015-06-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Polscy adwokaci w międzynarodowej sieci prawniczej
Kategoria: BIZNES, Prawo

Kancelaria prawna SPP LEGAL SZMIGIEL & PAPROS w Warszawie z dniem 15 czerwca 2015 r. dołącza do międzynarodowej sieci prawniczej CEE Attorneys, dodając Polskę do mapy współpracujących partnerów.

Polscy adwokaci w międzynarodowej sieci prawniczej BIZNES, Prawo - Kancelaria prawna SPP LEGAL SZMIGIEL & PAPROS w Warszawie z dniem 15 czerwca 2015 r. dołącza do międzynarodowej sieci prawniczej CEE Attorneys, dodając Polskę do mapy współpracujących partnerów.

Andrzej Szmigiel, partner zarządzający w SPP LEGAL SZMIGIEL & PAPROS entuzjastycznie wyraża się o połączeniu. Wierzy, że dołączenie do CEE Attorneys, jednej z najszybciej rozwijających się sieci kancelarii prawnych Europy Środkowo-Wschodniej, oznacza nową erę dla kancelarii. – Jesteśmy głęboko przekonani, że jedynie usługi prawne na najwyższym poziomie są w stanie sprostać tyleż wysokim, co uzasadnionym oczekiwaniom klientów w całym regionie – dodaje. Zadowolenia nie ukrywa również Zdenek Tomicek, partner w Tomicek Legal, kancelarii założycielskiej CEE Attorneys.

– Od momentu, w którym zdecydowaliśmy zrealizować sieć kancelarii prawnych w regionie Europy Centralnej, oczywistym było, że Polska będzie odgrywała znaczącą rolę w tym projekcie. Polska nie tylko jest największym i najbardziej zaludnionym krajem w regionie, ale również pełni rolę ekonomicznego tygrysa czwórki wyszehradzkiej – wyjaśnia Tomicek. – Po długich rozmowach na temat współpracy doszliśmy do przekonania, że SPP LEGAL SZMIGIEL & PAPROS gwarantuje jakość usług prawnych na poziomie, jakiego oczekujemy od  członków CEE Attorneys. Razem z Fox Martens w Bratysławie tworzymy silny zespół prawny, doradzając klientom w zakresie wymaganej jurysdykcji – dodaje.

Wraz z partnerami z Czech i Słowacji, tworzącymi sieć CEE Attorneys, kancelaria z Polski jest  znaczącym konkurentem, wywierającym istotną presję na już istniejących sieciach prawniczych działających na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Tym, co odróżnia CEE Attorneys od wielu innych tzw. „kancelarii sieciowych”, jest przekonanie, że najwyższy standard świadczonych usług prawnych nie musi oznaczać wygórowanego poziomu cen z tego tytułu. Jak zapewnia Andrzej Szmigiel, wspólną filozofią sieci jest zapewnienie najwyższej jakości usług, opartej na wieloletnim doświadczeniu, w rozsądnej cenie.

 

 

CEE Attorneys z zespołem 30 prawników obejmuje teraz Czechy, Polskę i Słowację oraz prowadzi intensywne negocjacje z kolejnymi państwami.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Polscy adwokaci w międzynarodowej sieci prawniczej BIZNES, Prawo - Kancelaria prawna SPP LEGAL SZMIGIEL & PAPROS w Warszawie z dniem 15 czerwca 2015 r. dołącza do międzynarodowej sieci prawniczej CEE Attorneys, dodając Polskę do mapy współpracujących partnerów.
Hashtagi: #BIZNES #Prawo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES