Biżuteria

Niech każda chwila trwa wiecznie! Specjalne na Walentynki

Warszawa, 26 stycznia 2015 Kolekcja Momenty od W.KRUK Niech każda chwila trwa wiecznie! Specjalne na Walentynki W.KRUK przygotował kolekcję Momenty, której każdy wzór symbolizuje to,

Warszawa, 26 stycznia 2015

Kolekcja Momenty od W.KRUK

Niech każda chwila trwa wiecznie! Specjalne na Walentynki W.KRUK przygotował kolekcję Momenty, której każdy wzór symbolizuje to, co najważniejsze.

Kolekcja Momenty wykonana jest ze złota lub srebra i ozdobiona diamentami. W jej skład wchodzą naszyjniki, bransoletki i pierścionki o kształcie wskazówek od zegarka, nieśmiertelników i kłódek. Symbolizują czas i przypominają każdemu, kto je nosi, jak ważne są chwile spędzane z ukochaną osobą. Kolekcja autorstwa Anny Orskiej dla W.KRUK.

Kolekcja Momenty dostępna jest w salonach W.KRUK i w sklepie internetowym na wkruk.pl. Ceny rozpoczynają się od 129 zł.

***
W.KRUK OD 1840 na zawsze.
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. W.KRUK to jedyna marka biżuteryjna w Polsce, która sprawia, że ludzie, którzy ją noszą, czują się wyjątkowi i ważni dla siebie nawzajem.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Historia 175 lat to największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 80 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

W.KRUK to ekspert w dziedzinie zegarków. 175 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych: Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry i wiele innych.

Bransoletka W.KRUK Momenty od 219 zl

Naszyjnik W.KRUK Momenty od 249 zl (2)

Naszyjnik W.KRUK Momenty od 249 zl (3)

Naszyjnik W.KRUK Momenty od 249 zl (4)

Naszyjnik W.KRUK Momenty od 249 zl (5)

Naszyjnik W.KRUK Momenty od 249 zl (6)

Naszyjnik W.KRUK Momenty od 249 zl (7)

Naszyjnik W.KRUK Momenty od 249 zl (9)

Naszyjnik W.KRUK Momenty od 249 zl (10)

Naszyjnik W.KRUK Momenty od 249 zl (11)

Naszyjnik W.KRUK Momenty od 249 zl (13)

Naszyjnik W.KRUK Momenty od 249 zl (14)

Naszyjnik W.KRUK Momenty od 249 zl

Pierscionek W.KRUK Momenty od 199 zl

A to już wiesz?  Rączkowski, Kwieciński Adwokaci zmienia się w RK Legal

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy