BIZNES Biżuteria Prawo

Kancelaria AKLEGAL dla United Nations Global Compact

Data publikacji: 2014-02-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kancelaria AKLEGAL dla United Nations Global Compact
Kategoria: BIZNES, Prawo

Kancelaria AKLEGAL podpisała umowę dotyczącą kompleksowej obsługi prawnej i podatkowej United Nations Global Compact, inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ.

Kancelaria AKLEGAL dla United Nations Global Compact BIZNES, Prawo - Kancelaria AKLEGAL podpisała umowę dotyczącą kompleksowej obsługi prawnej i podatkowej United Nations Global Compact, inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ.

Kancelaria AKLEGAL podpisała umowę dotyczącą kompleksowej obsługi prawnej i podatkowej United Nations Global Compact, inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ. AKLEGAL jest pierwszą kancelarią w kraju, którą UN Global Compact zaprosiło do wspierania swoich działalności w tak szerokim zakresie.

Porozumienie jest kontynuacją działań, prowadzonych od blisko 2 lat przez AKLEGAL, dla UNDP oraz podmiotów ekonomii społecznej, w ramach programu „Anioł Ekonomii Społecznej”, w którym osobiście brał udział założyciel kancelarii, dr Artur Krzykowski. – Nasza kancelaria już od dłuższego czasu wspiera instytucje o charakterze społecznym, dzieląc się z nimi swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w zakresie prawnym i podatkowym. Odpowiedzialność społeczna biznesu nie jest dla nas jedynie hasłem, a wyznacznikiem do podejmowania odpowiednich działań mających na celu pomoc wszelkim społecznym inicjatywom. Współpraca z UN Global Compact, inicjatywą Sekretarza Generalnego ONZ, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i cieszymy się, że nasz zespół może wspomagać tak uznaną organizację, podsumowuje dr Artur Krzykowski. Za wykonane usługi prawno-podatkowe Kancelaria nie będzie pobierać opłat, a udzielone przez nią wsparcie UN Global Compact ma charakter pro-bono.

Warszawska kancelaria AKLEGAL to doskonale zorganizowany zespół prawników, których przygotowanie, doświadczenie, standardy etyczne i specjalistyczna wiedza gwarantują indywidualne podejście, osobiste zaangażowanie oraz skuteczność w działaniu. Zespół współtworzy kilkunastu prawników z pełnymi uprawnieniami zawodowymi, o różnych specjalizacjach, dzięki czemu Kancelaria dysponuje ekspertami z wielu dziedzin prawa. Współpracuje także z innymi kancelariami prawnymi w kraju i za granicą. Skład osobowy Kancelarii zapewnia świadczenie kompleksowej obsługi prawnej zarówno dużym klientom korporacyjnym, jak i indywidualnym.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kancelaria AKLEGAL dla United Nations Global Compact BIZNES, Prawo - Kancelaria AKLEGAL podpisała umowę dotyczącą kompleksowej obsługi prawnej i podatkowej United Nations Global Compact, inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ.
Hashtagi: #BIZNES #Prawo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Polityka