Stylizacja

Najnowsza kolekcja PRIMAMODA wiosna-lato 2015 z Nataszą Urbańską

Natasza Urbańska wybrała markę PRIMAMODA! Aktorka i piosenkarka ? Natasza Urbańska ? podczas Press Day PRIMAMODA pojawiła się w stylizacji, którą idealnie uzupełniły włoskie czółenka

Natasza Urbańska wybrała markę PRIMAMODA!

Aktorka i piosenkarka ? Natasza Urbańska ? podczas Press Day PRIMAMODA pojawiła się w stylizacji, którą idealnie uzupełniły włoskie czółenka marki w kolorze czerwonego wina oraz duża, brązowa torba ? typu shopper bag ? z jesienno-zimowej kolekcji.

Natasza Urbańska pojawiła się na premierze najnowszej kolekcji PRIMAMODA wiosna-lato 2015, zorganizowanej pod koniec stycznia w showroomie marki. Na tę okazję piosenkarka wybrała klasyczne szpilki w kolorze czerwonego wina oraz elegancką, skórzaną torbę, które idealnie komponowały się z stylizacją aktorki. Zarówno szpilki, jak i torebka pochodziły z bieżącej kolekcji PRIMAMODA.

Modnie i z klasą
PRIMAMODA zaprezentowała najnowszą kolekcję podczas spotkania dla prasy i gwiazd. Marka w tym sezonie stawia na najmodniejsze połączenia kolorystyczne, które można znaleźć w kolekcji toreb i kopertówek, a także na mocne monochromatyczne barwy takie jak: fuksja, mięta, czerwień, żółć czy kobalt. W kolekcji nie brakuje też eleganckich motywów z wężowej skory oraz frędzli, które idealnie oddają ducha lat 70. ? czyli dekady, która w tym sezonie zainspirowała projektantów na całym świecie. Cała kolekcja została rozbudowana do 300 modeli, które systematycznie będą uzupełniały bieżący asortyment.

PRIMAMODA (1)

PRIMAMODA (2)

PRIMAMODA (3)

PRIMAMODA (4)

PRIMAMODA (5)

PRIMAMODA (6)

Nowa kolekcja PRIMAMODA to nowoczesne fasony i luksusowe włoskie skóry, które gwarantują jakość i wygodę. Ceny obuwia wahają się od 299 zł do 1299 zł.
Więcej informacji www.primamoda.com.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy