Wiadomości Branżowe

LEX Komentarze – 1000 publikacji prawniczych, jedna biblioteka online

Wydawnictwo Wolters Kluwer udostępnia LEX Komentarze - bibliotekę elektronicznych wersji ponad 1000 fachowych komentarzy do każdej dziedziny prawa. Specjaliści, na co dzień potrzebujący dostępu do aktualności branżowych, coraz częściej korzystają z elektronicznych wersji opracowań, podręczników, poradników i innych publikacji. Coraz większą popularnością

Teaser

Wydawnictwo Wolters Kluwer udostępnia LEX Komentarze – bibliotekę elektronicznych wersji ponad 1000 fachowych komentarzy do każdej dziedziny prawa.

Specjaliści, na co dzień potrzebujący dostępu do aktualności branżowych, coraz częściej korzystają z elektronicznych wersji opracowań, podręczników, poradników i innych publikacji. Coraz większą popularnością cieszą się aplikacje mobilne służące do czytania książek i dokumentów. Z roku na rok rośnie również liczba książek kupowanych w wersji elektronicznej. Dostęp do fachowej wiedzy jest szczególnie ważny dla osób wykonujących zawody prawnicze. Jednak zgromadzenie wszystkich niezbędnych prawnikowi publikacji w jednym miejscu wymaga nie tylko dużych nakładów finansowych, ale i jest niekiedy niemożliwe. Choćby ze względu na fakt, że nie wszystkie zostały udostępnione czy to w wersji drukowanej czy to online.

LEX Komentarze to obszerna biblioteka zawierająca ponad 1000 elektronicznych wersji komentarzy wybitnych ekspertów do każdej dziedziny prawa. To ponad 500 na bieżąco aktualizowanych elektronicznych wersji publikacji wydanych w postaci książkowej i ponad 450 komentarzy aktualizujących stan prawny najbardziej popularnych kodeksów. To publikacje wydane przez najbardziej uznane wydawnictwa: Wolters Kluwer (LEX, ABC, Oficyna, Zakamycze), Arche, Currenda i Fundację Gospodarczą. Ponadto w bibliotece zgromadzone zostały komentarze pisane na specjalne zamówienie Systemu Informacji Prawnej LEX, a więc niedostępne w wersji książkowej ani w żadnym innym produkcie elektronicznym.

To sprawia, że LEX Komentarze to idealne narzędzie pracy dla osób wykonujących zawody prawnicze lub specjalistów potrzebujących stałego dostępu do publikacji z każdej dziedziny prawa. Z zasobów LEX Komentarze można korzystać na komputerze, tablecie czy smartfonie. Tylko teraz LEX Komentarze można wypróbować za darmo przez 7 dni. Wystarczy wejść na stronę www.promocja.lex.pl/lex-komentarze/ i pobrać kod.

Wolters Kluwer to koncern wydawniczy operujący w 26 krajach na świecie. Korzystając z doświadczeń całej grupy wydawniczej tworzy nowatorskie rozwiązania i dostarcza profesjonalistom aktualne, kompleksowe i rzetelnie opracowane informacje. www.wolterskluwer.pl

Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy