Dziematki

Czułość ma znaczenie. Dzień Matki – spraw czuły podarunek

Czułość ma znaczenie. Dzień Matki – spraw czuły podarunek
Czułość ma znaczenie Prezenty od W.KRUK na Dzień Matki Z okazji zbliżającego się Dnia Matki spraw czuły podarunek. Klasyczny komplet ze złota lub misternie wykonane

Czułość ma znaczenie
Prezenty od W.KRUK na Dzień Matki

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki spraw czuły podarunek. Klasyczny komplet ze złota lub misternie wykonane srebrne serduszko będą stanowiły najpiękniejszy prezent dla najbliższej osoby.

Dzień Matki to najlepszy moment, by powiedzieć swojej Mamie, że jest najważniejszą osobą w Twoim życiu. Z tej okazji W.KRUK proponuje dla Miłośników złota klasyczny komplet ozdobiony cyrkoniami. Subtelny wzór i ponadczasowa forma sprawią, że prezent będzie służył ponad sezonami.

Z kolei Wielbiciele srebra mogą wybrać wisiorek w kształcie serca, który symbolizuje trwałość uczuć. Przez lata będzie rozświetlał najważniejsze momenty w życiu.

Dzien Matki z W.KRUK (2)

Dzien Matki z W.KRUK (3)

Dzien Matki z W.KRUK (4)

Dzien Matki z W.KRUK

Kolczyki W.KRUK, z_oto, cyrkonie, 479 zl (2)

Wisiorek W.KRUK, srebro, 449 zl

Zawieszka W.KRUK, z_oto, cyrkonie, 229 zl

Najpiękniejsza biżuteria dla Mamy znajduje się w każdym salonie W.KRUK na terenie kraju i na wkruk.pl.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. W tym roku obchodzi 175-lecie istnienia. Zapraszamy do świętowania naszej wyjątkowej rocznicy w salonach W.KRUK.

***
W.KRUK OD 1840 na zawsze.
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. W.KRUK to jedyna marka biżuteryjna w Polsce, która sprawia, że ludzie, którzy ją noszą, czują się wyjątkowi i ważni dla siebie nawzajem.
W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Historia 175 lat to największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 80 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.
W.KRUK to ekspert w dziedzinie zegarków. 175 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych: Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry i wiele innych.

A to już wiesz?  Biżuteria dla Mamy, Dzień matki ze specjalną kolekcję naszyjników i kolczyków

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy