Dwa najbardziej prestiżowe wydarzenia prawnicze na świecie odbędą się w tym tygodniu w Gdańsku. Ich partnerem jest Olivia Business Centre.
Kancelaria Dentons doradzała wzywającemu – spółce Korporacja Inwestycyjna Polskiej Farmacji sp. z o.o. – przy wezwaniu do zapisywania się na sprzedaż 100% akcji Pelion S.A.
Partner warszawskiej kancelarii prawnej Galt, Sławomir Lisiecki 8 marca br. został powołany do Rady Nadzorczej spółki LOT AMS.
Największa firma prawnicza na świecie łączy się z Muñoz Global, regionalnym liderem, uruchamiając nowe biura w Kostaryce, Panamie i Gwatemali
Organizator akcji promocyjnej z nagrodami powinien pamiętać, że koszt nagród nie jest jego jedynym wydatkiem. W szczególności warto zainteresować się podatkami, a te będą one się od siebie różniły, w zależności od rodza
Dostępna na stronie internetowej Rządowego Centrum Legislacji nowelizacja zakłada gruntowną reformę procedury cywilnej. Jednym z jej składników są zmiany dotyczące doręczeń pism procesowych. Co oznaczają dla powodów?
Kancelaria Dentons została ogłoszona „Międzynarodową Firmą Prawniczą Roku” podczas „The Lawyer Awards”, ceremonii przyznawania jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży prawniczej. Ceremonia odbyła się
Praca zawodowa stanowi bardzo ważny element w życiu każdego człowieka. Rocznie spędzamy w niej średnio 1890 godzin (ok. 79 dni). Jaki jest stosunek Polaków do życia zawodowego? Jak wypadamy na tle innych krajów?
Na etapie opiniowania w rządowym centrum legislacyjnym znajduję się projekt nowelizacji K.S.H. opracowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości.
Wakacje oficjalnie dobiegły końca, co oznacza, że rodzice z całego kraju wrócili do swoich obowiązków przy odwożeniu i odbieraniu dzieci ze szkoły.