Biżuteria

zaczaruj swoje Święta

MAGICZNA GWIAZDKA Z YES

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To niezwykły czas, w którym można podarować bliskim niezapomniane chwile. YES specjalnie na tę okazję przygotował kilka wyjątkowych propozycji, zarówno dla Niej jak i dla Niego. Wybierz YES i zaczaruj swoje Święta!

PAVONI HEARTS
To nowa odsłona kolekcji Pavoni, która składa się z efektownych, pełnych wdzięku serc oraz kolczyków bogato zdobionych kryształkami Swarovskiego. Kluczową rolę w kompozycji tej biżuterii odgrywają kolory miłości ? róż i czerwień, które idealnie podkreślają głębię emocji.
Cena od 269 PLN

KOMPLETY W ŚWIĄTECZNEJ CENIE
Komplety w świątecznej cenie pozwolą Ci zaczarować te Święta. Dowiedz się więcej o stylowych i eleganckich kompletach
w świątecznej, niższej cenie. Znajdziesz je w Salonach YES
i YES.pl! Jednym z nich jest komplet srebrnej biżuterii Scarlett. Pełne blasku kolczyki oraz zawieszka idealnie podkreślą kobiece piękno. Oprawiane pod mikroskopem, niezwykle drobne cyrkonie tworzą olśniewające powierzchnie pełne światła i magii.

Cena kompletu: 314 PLN Teraz 279 PLN

METROPOLITAN
Pierścionek z diamentami, którego blask nie gaśnie niczym nowojorskie światła. Powstał z inspiracji ponadczasowym pięknem diamentów i urzekającym blaskiem światowych metropolii. Specjalnie zaprojektowany, aby harmonijnie łączyć się z obrączką Éternel. Pierścionek może być ozdobiony Diamentem Idealnym YES?, który swój blask zawdzięcza specjalnemu szlifowi.

Cena od 3795 PLN

FREDERIQUE CONSTANT SLIMLINE MOONPHASE
Damski zegarek Frederique Constant Slimline Moonphase to ultra-płaski model wyposażony w mechanizm kwarcowy na baterię z funkcją faz księżyca. Płaska koperta o grubości zaledwie 7,7 mm zamknięta została wypukłym szkłem szafirowym pod którym znajduje się tarcza wykonana z masy perłowej ozdobiona 8 diamentami. Pasek wykonany jest ze skóry aligatora dzięki czemu ten model jest niepowtarzalny.
Cena 3249 PLN

Pierscionek METROPOLITAN, YES, C ena od 3695 PLN

YES, zegarek damski Frederique C onstant, 3249 z_

YES_Pavoni Hearts_kolczyki_69 z_

YES_Pavoni Hearts_srebrna zawieszka_329 z_

YES_Scarlett_kolczyki_245 pln

YES_Scarlett_srebrna zawieszka_129 PLN

Kolekcje Pavoni Hearts, Scarlett oraz zegarki dostępne są w wybranych Salonach YES i na YES.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy