Wypoczynek

Kubek termiczny w stylu glamour

Informacja prasowa
30 stycznia 2019, Warszawa

Kubek termiczny w stylu glamour… czyli nowa linia kubków Contigo udekorowanych kryształami Swarovski®

Kiedy dwóch cenionych producentów decyduje się na kolaborację, bardziej niż pewne jest, że efekt współpracy będzie oszałamiający. Producent niezawodnych kubków Contigo oraz marka Svarowski wypuściły do sprzedaży limitowaną edycję kultowego kubka Contigo West Loop udekorowanego kryształami! Produkt został stworzony z myślą o osobach ceniących sobie wysoką jakoś produktu i oryginalne wzornictwo.

Kubki marki Contigo z limitowanej kolekcji charakteryzuje stonowana linia kolorystyczna oraz matowa elegancka struktura. Każdy z nich przyozdabia efektowny kryształ Swarovskiego oraz laserowy grawer dostępny w kilku wariantach. Design i wzornictwo sprawiają, że nie można przejść obok niego obojętnie. Produkt to świetne rozwiązanie dla Pań, które lubią gadżety, a przede wszystkim kochają wyróżniać się z tłumu.

Zastosowana w produkcie autorska technologia Autoseal pozwala na automatyczne zamykanie się kubka po puszczeniu przycisku. Utrzymuje ciepło przez 5 godzin, a wyprofilowany kształt ułatwia trzymanie i przenoszenie. Kubek Contigo jest wolny od szkodliwego dla człowieka BPA (bisfenolu), pomieści 470 ml ulubionej kawy lub herbaty. Każdy produkt zawiera hologram, który potwierdza autentyczność kryształu Swarovskiego. Dystrybutor zamierza wypuścić kilka wzorów, których nakład nie przekroczy 100 egzemplarzy. Edycja limitowana dostępna w sklepie Empik i Home&You oraz na stronie www.redbird.pl.