Wiadomości Branżowe

CMS doradcą prawnym roku w obszarze fuzji i przejęć w Europie Środkowo-Wschodniej

Tytuł przyznawany jest w rankingu opracowywanym przez Financial Times i Mergermarket. Jest uznawany jest za najwyższe wyróżnienie dla firm działających w obszarze fuzji i przejęć. W finałowym etapie międzynarodowa kancelaria CMS pokonała m.in. Allen & Overy , DLA Piper, Weil Gotshal & Manges oraz White & Case. Ranking jest tworzony trzyeatapowo. Pierwszy etap to analiza

Teaser

Tytuł przyznawany jest w rankingu opracowywanym przez Financial Times i Mergermarket. Jest uznawany jest za najwyższe wyróżnienie dla firm działających w obszarze fuzji i przejęć. W finałowym etapie międzynarodowa kancelaria CMS pokonała m.in. Allen & Overy , DLA Piper, Weil Gotshal & Manges oraz White & Case.

Ranking jest tworzony trzyeatapowo. Pierwszy etap to analiza informacji rynkowych o transakcjach pod względem wartości i znaczenia transakcji, a także gromadzenie danych dotyczących firm doradczych, banków inwestycyjnych, funduszy i doradców prawnych zaangażowanych w projekty. Drugi etap to stworzenie tzw. “krótka lista nominowanych”. Trzeci etap to wybór zwycięzcy w danej kategorii przez zespół ekspertów oceniający dokonania firm pod względem wartości i złożoności przeprowadzonych projektów. W skład tegorocznego jury wchodzili specjaliści rynkowi m.in. z: KKR, AXA Private Equity, Philips, GE, Barclays, Iberdrola i Credit Suisse.

Przyznanie tytułu doradcy prawnego roku przez Financial Times i Mergermarket potwierdza naszą wiodącą pozycję doradcy prawnego przy fuzjach i przejęciach w Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Dariusz Greszta, partner kierujący departamentem transakcji i prawa spółek warszawskiego biura CMS.

CMS Cameron McKenna jest cieszącą się uznaniem międzynarodową kancelarią prawniczą świadczącą kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe na rzecz przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz organów administracji. To jedna z największych i najbardziej doświadczonych międzynarodowych kancelarii w Polsce, obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. W biurach CMS Cameron McKenna w Warszawie i Poznaniu pracuje łącznie blisko 150 prawników, którzy doradzają klientom działającym we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki.

Więcej informacji na temat kancelarii: www.cmslegal.com.

< 230056" >

Źródło CMS Cameron McKenna. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy